This site requires flash.

Please visit HERE to download the flash player.

Wstęp

Nasze przedsiębiorstwo to dynamicznie rozwijająca się firma, której specjalnością są zdjęcia ślubne. Nasze wieloletnie doświadczenie spowodowało, że na rynku ślubnym zdobyliśmy już dużą renomę, za którą stoją wysokiej jakości zdjęcia. Naszą specjalnością jest fotografia ślubna Katowice, gdyż charakter tej usługi tworzy z niej prawdziwe wyzwanie dla fotografa.

Większość z nas bierze ślub zaledwie raz w życiu, a każdy pragnie posiadać pamiątkę tego wydarzenia. Już od wielu lat najpopularniejszą formą udokumentowania tych uroczystych wydarzeń są zdjęcia ślubne Katowice które pozwalają przywołać atmosferę tego dnia nawet po kilkunastu i więcej latach. W świetle tej wiedzy ważne jest by fotograf na ślub Katowice którego zadaniem będzie upamiętnienie tych wydarzeń był profesjonalistą, gdyż każdy błąd może kosztować spowodować znaczący uszczerbek tej doskonałej pamiątki jaką jest duży zestaw zdjęć i album.

W naszej firmie doskonale zdajemy sobie sprawę z tego faktu, dlatego w nasze usługi wkładamy całe serce i umiejętności. Fotografia ślubna Katowice jest naszą pasją już od wielu lat - nieustannie inwestujemy w nowy sprzęt a także usprawniamy swój warsztat oraz szukamy nowych inspiracji tak by zapewnić Państwu najwyższej jakości zdjęcia dokumentujące to jakże ważne dla Państwa i Waszej rodziny oraz przyjaciół wydarzenie.

Nasza firma jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem z usług którego skorzystały już setki osób z całego województwa śląskiego oraz innych regionów kraju. U podstaw tej popularności leży bogate doświadczenie - fotografia ślubna Katowice jest naszą specjalnością już od wielu lat, a także kompleksowość oferty - w ramach usługi fotograf na ślub Katowice towarzyszy Państwu już od przygotowań poprzez ceremonię, aż do oczepin. Rezultatem naszych działań jest duży album, około 500 zdjęć na płycie DVD a także trwająca około 15 minut prezentacja multimedialna. Ponadto na naszej stronie www stworzona zostanie prywatna galeria dzięki której będą mogli Państwo podzielić się zdjęciami przez internet.

Zapraszamy!